| Ovidiu a întrebat:

Se poate crea cu Macromedia Flash un material/animatie,..., care sa aiba o rezolutie nedefinita-adica rezolutia materialului sa se regleze dupa rezolutia calculatorului(sa apara pe tot ecranul). Stiu ca de fiecare data cand vreau sa afc ceva in flash trebuie sa-mi setez si rezolutia; dar asta se poate face automat?
dau funda. sper ca m-ati inteles.:d:p

1 răspuns:
| Twitter a răspuns:

Poti sa pui bunton de Full Screen si atunci va fi pe tot ecranul la orice Calculator... big grin