| Horiatud a întrebat:

Se poate instala mac os x snow leopard pe un fujitsu Siemens esprimo mobile v6535 cu 2gb RAM, procesor Intel Celeron de 2, 0GHz si hdd de 160gb? Am descarcat sistemul de operare de pe tpb.
Daca puteti sa imi spuneti de unde as putea lua driverele sau daca cd-ul care il am ar fi compatibil cu mac os x snow leopard.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

In teorie poti instala mac intr-un pc. in realitate o sa ajungi sa injuri faptul ca te-ai apucat. trebuie sa ai un hdd aparte. deci sa nu instalezi intr-o partitie. trebuie sa ai maxim 4 gb ram in momentul formatarii. trebuie inclusiv sa ai o tastatura bazica. nu de aceea inalambrica sau cu butoane de volum, bass, etc. una normala. in plus cel mai sanatos cred ca e sa-l instalezi intr-o cutie virtuala. in fine. o sa inebunesti. nu e imposibil insa nu te-as sfatui. tu faci cum crezi. in you tube, ai de asemenea tutoriale de cum trebuie sa instalezi. fiecare pc ere o configuratie si in functie de aceasta o sa ai mai multe sau mai putine probleme. Bafta.

| Horiatud explică (pentru gelu1970):

Ce cutie virtuala mi-ai recomanda?

| gelu1970 a răspuns (pentru Horiatud):

Acesta am auzit ca merge bine.

http://www.intercambiosvirtuales.org/......-ordenador