| Ciufulici a întrebat:

Se poate pune net gratis pe telefon?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu se poate ...numai wireless este gratuit!
daca ai un vecin care are wireless si tu ii prinzi semnalul. atunci te-ai scoswinking

| Ronnix a răspuns:

Nu, nu se poate.

| DSGline a răspuns:

Amu sa fim seriosi unde am ajunge daca totul ar fi gratis?
Furnizorulde servici ar da faliment deci nu se poate pune NET gratis pe telefon tongue.

| mary_1175 a răspuns:

Bada daca ai Orange se poate, ca si eu am net gratuit pe telefon, iti garantez asta

| Ciufulici explică:

Pai daca am eu wireless cu antena si cu usb in pc cum prind sau cum fac?

| yonut10 a răspuns:

Nu
trebuie sa bagi 4 euro pe Vodafone sau Orange... pe comote nu stiu big grin