| Drake7 a întrebat:

Se poate sa instalez un Kit windows 7 (CD) pe windows XP fara sa pierd datele si programele din D & E? Ce trebuie sa fac? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Cand instalezi Windows-ul, TOT ce in (C) se pierde. Toate programele se instaleaza in C. Daca ai programele de rezerva in D sau E le vei instala din nou. Nimic din ce in D si E nu se va pierde.
- Transfera toate datele din C in celelalte partitii.

2 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Tu instaleaza in C windowsul,
daca nu atingi d si e nu pierzi datele

| NELU36 a răspuns:

Din cate stiu eu, da.S epierd doar cele din C deoarece acolo se instaleza windowsul.