| Naomitza a întrebat:

Si eu am o intrebare.de ceva vreame la TPU nu maii ma lasa sa raspund la ceva intrebare...imi apare sa confirm emailul. si scrie sa apas acolo si am apasat dar dupa aia vreau sa raspund la intrebare si tot asa imi arata.si nu stiu ce sa fac.(FUNDA*)

1 răspuns:
| Gabrielă_8854 a răspuns:

Pentru a confirma email-ul, intri pe Yahoo! Mail, cauti mail-ul de la TPU (poti cauta si in spam, eu acolo le-am gasit) in care iti este dat link-ul pe care trebuie sa dai click pentru confirmare si il accesezi. Eu stiam ca nu exista restrictii pentru intrebari daca nu ai mail-ul confirmat. Whatever.