| Abstract112 a întrebat:

Si mp34`urile pot avea virusi nu? eu am un mp4 serioux si de un timp nu imi mai merge adica melodiile se aud ca si de sub apa cumvalaughing si nu e din cauza castilor l`am conctat la o boza si se aude perfect. care poate fi problema?

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Pai normal ce mp3 nu are voie sa aiba virusi normal si mp4 ala este virusat vezi ce faci dai o formatare

| Sburatorul a răspuns:

Eu m-am trezit cu un virus pe telefon laughing Mergea in reluare, nu ''asculta'' mai deloc, dar dupa un scan de pe calculator s-a rezolvat problema big grin

| Abstract112 explică:

Boxa* scuzatiblushing