| Sweet155 a întrebat:

Sora mea mai mica mi-a blocat tableta adică a vrut să ghicească parola și a incercat de 99 de ori pana cand mia aparut prea multe încercări de desenarea a modelului si imi cere contul de google și parola dece nu merge va rog ajutatima

Răspuns Câştigător
| Alphaking a răspuns:

Normal ar trebui sa te lase sa incerci din nou dupa un anumit interval de timp, a carui durata ar trebui sa apara in partea de sus a ecranului, daca nu se intampla asa, spune-le parintilor tai sa contacteze firma de telefonie unde sunteti abonati, serviciu clienti si sa-i expuna problema in cauza functionarului care o sa raspunda, acesta o sa va ajute sa deblocati tableta.

1 răspuns:
| Alexuta15 a răspuns:

Pai, nu te mai lasa sa incerci parola deoarece sistemul crede ca o persoana a carei tableta nu ii apartine a incercat sa o deblocheze si iti cere contul google pentru a demonstra ca posesorul tabletei o deblocheaza.