| Valeriu12345 a întrebat:

Salutare am o tableta Yavrik 462 si am gresit parola de intrare(desenarea modelului) mai mult de 10 ori ( s-a jucat un copil cu el ) acuma imi cere parola de la contul google, care nici nu mai tin minte care era. Help cum pot sa dau un reset. Cit mai exact va rog.

5 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Trebuie sa ii faci HARD RESET. Uite citeste aici:http://www.androidro.ro/cum-resetez-un-telefon-sau-o-tableta-android/.P.S Tu trebuie sa dai HARD RESET din taste.Bafta! Funda?:)

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdanovici24 a răspuns (pentru Valeriu12345):

Tableta trebuie sa fie oprita atunci cand ii dai HARD RESET! Apesi butonul POWER+VOLUM UP simultan timp de cateva secunde si iti va aparea pe ecran un meniu cu niste optiuni(ca de exemplu backup) tu alegi din acel meniu optiunea HARD RESET! Bafta!happy

| marian5946 a răspuns:

Trebuie sa o resetezi:
Cand il deschizi apesi pe Power si pe Volum up dupa aceea o sa iti ceara sa il resetezi si gata.

Răspuns utilizator avertizat