| alinush17 a întrebat:

Spuneti-mi ce sa imi cumpar tableta sau laptop? ce preferati si de ce? Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| andreyy96 a răspuns:

Pai as prefera lalptop-ul deoarece este mult mai performan, ecranul este mult mai mare, te poti juca ori jocuri fara sa le cumperi

9 răspunsuri:
| AleX199506 a răspuns:

Eu am ales tableta deoarece am asa ceva si este mult mai utila decat laptopulhappy!

| raluca0306 a răspuns:

Laptop,cred ca e mai convenabil.

| ?????? a răspuns:

Laptop pentru ca poti descarca programe filme jocuri la o viteza mai mare. Poti edita in el poze filme etc.+ toate jocurile de pe tableta sunt facute pe un pc

| lpavel a răspuns:

Laptop!- sunt mult mai performante si mai bune in toate privintele!

| Petripetri a răspuns:

Eu am ales laptop in cele din urma... pentru ca poti face mult mai multe de exemplu eu mai editez filme si fotografii cat despre capacitatea de stocare a datelor nu mai vorbim

| tracicus a răspuns:

Nu cumpara tableta, iti recomand un telefon inteligent sau laptop

| alinutz120 a răspuns:

Laptop-

| maruntzika a răspuns:

Tableta! pentru ca nu am si as vrea ))

| L0R3NZ0 a răspuns:

Ti-as recomanda laptopul fiindca este mai confortabil sa scrii pe tastatura...ecranul trebuie curatat dupa folosite