| SaTaRRaL a întrebat:

Ce preferati pc, tableta sau laptop?

13 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Laptop

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Bună.
PC,pentru că merge mai repede internetul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tableta se "duce" repede, nu am avut si nu vreau deoarece mai bine as da un ban si as lua laptop, iar despre pc am si nu mi-as mai lua tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Okami23 a răspuns:

Doar pc am, am avut tableta dar era enervanta, ramanea fara baterie dupa 4 ore de butonat si netul era scump

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Bună! Sincer, pc-ul.
Tableta și laptop-ul mi se par deja fițe.
Pa` pa!

| SaTaRRaL explică:

Si de ce?

| Kronis a răspuns:

Eu zic sa ti iei tableta ca am si eu si e foarte buna pori intra pe orice ca si pe laptop sau calculator dar mai poti sa tragi si jocuri doar ca nu te poti juca pe site uri aaa si am uitat sa ti zic ca poti sa urmaresi filme de pe vplay de pe tot.Eu zic sa ti iei tableta dar depinde de care. Funda:*

| Kronis a răspuns (pentru Kronis):

Aaa si are dreptate cineva se descarca dupa timp dar internetul merge foarte bine si trebuie sa ai wi fi si totul e ok.