| Psychofuckingsocial a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri de pe net multiplayer. orice. funda pentru cea mai buna lista!

Răspuns Câştigător
| Esf22321 a răspuns:

Bitefight
Gladiatus
Seafight
Travian
Triburile
KnightFight
MonsterGame
Baiat de cartier
Povestea noastra.

Toate jocurile astea sunt browser based. le joci direct pe net.
Eu pe toate le-am jucat, si cel mai multumit am fost si inca sunt de BiteFight, joc jocul acesta de 5 ani, de cand a aparut pe RO.

3 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Call of Duty 1, Call of duty 2, (recomand)-> Call of Duty 4, Call of Duty 5, Pot fi jucate si fara hamachi, exista servere cracked, cauti pe net serverele cracked, nu uita sa ai ultima versiunea a jocului ca sa poti juca si punkbuster la fel (daca nu ai ultima versiune a punkbuster-ului www.evenbalance.com)

| stanly7 a răspuns:

Glest
league of legends

| Moldy2002 a răspuns:

Microvolts,brawl busters,travian, superstar strretz,superstar racing, GTA SA Multiplayer,Seafight,Minecraft,World of Warcraft,conquiztador,club penguin, webkinz, league of legends, Call of Duty 2, 3, 4, 5 GTA:SA, Vice City, 2, 3, 4, 5, Euro Truck Simulator 2009, Hard Truck Apocalypse, FIFA 07, 08, 09, 10, 11,12,13 etc.