| maniac a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva jocuri gen splinter cell de spionat cu impuscaturi chestii de astea si cat de cat sa aiba ceva grafica. fundabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hitman: Bloodmoney, Velvet Assasin, Death To Spies 1 & 2, Splinter Cell :Chaos Theory, Splinter Cell: Double Agent, Splinter Cell : Conviction (astea in caz ca nu le-ai jucat) Cold War, James Bond : Blood Stone, Batman: Arkham Asylumwinking

9 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Cauta SNIPER 1 si 2! Sunt belea!

| maniac explică:

Pai eu am zis jocuri gen splinter cell asta inseamna ca eu deja am jucat seria splinter cell si vroiam si alte jocuri in afara de velvet assasin ala cred ca o sa-l incerc oricum iti dau funda ca macar ai scris cevawinkinglaughing

| maniac explică:

Ehh bravolaughing acum zici jocuri de spionat mai bine scriai cum au scris si ceilalti mai sus, jocuri cu stealth

| Victor21 a răspuns:

Ti-am raspuns eu mai sus (anonim) jocuri gen splinter cell adica cu STEALTH. Bafta

P. S Sniper 1 & 2 ...nu sunt stealth, daramite Call of Duty...

| Victor21 a răspuns:

Pai nu ai mentionat care Splinter Cell ai jucat big grin, daca scriai "spuneti-mi jocuri ca seria Splinter Cell " atunci evident ca nu iti mai recomandam nici un titlu din seria splinter cell, oricum iti recomand :Cold War, James Bond : Blood Stone si Death To Spies. sunt niste jocuri stealth/action foarte bune

| matryko a răspuns:

Call of dutty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai juca prosti de impuscat scrie : jocuri de spionat

| 457 a răspuns:

Sniper elite 3

| leo_1147 a răspuns:

Frate joacate urm jocuri sunt soto ca o sati placa:
-Medal of Honor 2010
-Call of Duty blackops (si restul daca vrei)
-F.E.A.R 2
-Home Front
-Just Cause 1 & 2
-Assassins Cred Brotherhood