| rafy a întrebat:

Spuneti-mi si mie un anti-virus bun care sa nu consume multe resurse la momentul actuall am nod32v4 dar nu imi place pentru ca trebuie sa ii schimb licenta in fiecare saptamana aproape, sistemul meu este format din:amd athlon 64 3200+ 2.01ghz 2.50gb ram.

9 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Avg 9 free edition
Ai aici un link care duce direct la download :

http://download.cnet.com/......20142.html

| adytzoi a răspuns:

Avst e foarte bun

| byka23 a răspuns:

Avast. e gratis si daca iti pui mailul (nu e nimic grav, vor sa stie cine il foloseste)il poti avea un an. apoi poti schimba.si e foarte bun.in plus poti adauga ThreatFire si amandoua nu iti ocupa spatiu mai deloc. sper ca te-am ajutat. o zi buna.

| leonardobz a răspuns:

Nod32 e perfect si e si gratis mai jos
http://useful4you.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti nod 32 de la mine cu licenta pe viata http://AbadBoy.bplaced.com/antiv
dupa instal, copiaza dll-ul din folderu crack in folderul in care e instalat nod32-ul, apoi dai restart la pc.

| biutzacool12 a răspuns:

Habar nam

| FitMan a răspuns:

Salut. Ai putea incerca Avast (free edition) sau Bitdefender (inclin spre bitdefender 9 sau 8 ). byewave

| Marius47 a răspuns:

Http://www.microsoft.com/uk/windows/antivirus-partners/windows-xp.aspx ia-l de aici sunt o gramada care folosesc la vista xp 7 si 8 sunt acolo categori de windowsuri si jos antivirusurile deci funda

| Fytze_Joint_1988 a răspuns:

Ati recomand sa nu folosesti avira ati rupe calculatoru happy