| andreyanul a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog un site pentru spart parole de messenger. Funda la cel mai rapid si eficient site.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Nu se pot sparge parole asa usor, eventual descarca-ti ''spionare tastatura'' si cine intra de pe pc-ul tau ii stii parola.

O optiune ar fi sa faci un program in VB6 dar nu cred ca se poate...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai vrei si online? las-o balta ca nu ai sa gasesti nici site nici aplicatie de spart parole

| MiHaiTzAAA1997 a răspuns:

Scrie id taul si parola ta si tocmai ai spart id-ul tau de Messenger big grin.

| VasiliuVlad06 a răspuns:

Se poate foarte usor dor ii trimiti o poza, el/ea o deschide si boom! vezi tot ce scrie.