| MiCuTzZa a întrebat:

Spuneti-mi niste programe de spart parole big grin funda?

5 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu prea există aşa ceva. Mai bine nu încerca să cauţi căci ce se găseşte pe Internet ar putea fi viruşi sau troieni.

| Tzuc a răspuns:

Nu exista asa cevarolling on the floor

| bkmad a răspuns:

Cacat!? Toti vreti programe de spart parole.
Pai treaba sta cam asa:
1. programe free si bune nu exista pe net mai ales care sa nu contina virusi
2. treaba asta e ilegala dar buna
3. trebuie cumparat de la magazin de specialitate la fel ca si windows-ul care contine antivirus si este ORIGINAl.
3. fi destept incat sa aflii...+ ca iti dai seama ca daca prin absurd gasesti un tutorial cu chestia asta. ala care l-a pus si chiar,, ar functiona'' risca sa intre in **** cu cei de la Google sau ma rog ce sunt ei. Sorry daca am fost prea,, dura '':d

| Alexander_1900 a răspuns:

Nu exista asemenea programe, ce vezi tu pe net zi de zi sunt doar niste programele virusate care iti fac pc'ul paguba. Nivelul de indexare in motoarelor de cautare a cuvantului " program de spart parole de mess " creste pe zi ce trece.

| FataDinVecini_3045 a răspuns:

Tu iti imaginezi ca daca un astfel de ``program``ar sta la dispozitia noastra peste tot s-ar plange toti?
Sunt zone in tara noastra in care exista hackeri, dar sunt grupati, si isi stiu ei metodele