| nikoleta93 a întrebat:

Sti cineva cand se face selectia aia pentru fotbal la Gica Popescu in craiova, se face o selecti si daca esti bun te ia, sti cineva pe ce data se face selecti sau macar aproximativ.sau daca stie cineva cum se procedeaza mai bine, sa imi lase si mie id. pup

2 răspunsuri:
| MariuZ a răspuns:

Doamne fereste! Vorbesti la fel de articulat precum scrii? ESTI CATASTROFA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.hagee.ro sunt multi pasionati de fotbal, poate gasesti acolo vreun raspuns fiindca am vazut si craioveni inscrisi.bafta