| cosmin986522 a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa ma dau al fotbal(sunt destul de bun atacant) dar vreau sa stiu daca mai sunt cluburi(in afara de gica popescu). Sunt din craiova, care ma ajuta

4 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

In Craiova ai Prometeu Craiova (divizia C) sau Gaz Metan CFR Craiova (divizia B). In divizia D ai Energia Craiova sau GP Craiova. Eu zic sa te duci la C sau la D si sa-l cinstesti pe antrenor sa te bage si pe tine fiindca la 17 ani nu mai esti de juniori, trebuie sa joci la echipa mare.

| TrustMe a răspuns:

E cam late la 17 ani thinking

| Narfundo a răspuns:

Nu te dai la fotbal...ca nu este gagica sa te dai la ealaughing. Te duci sau te inscrii.Nu stiu eu mosule despre fotbal, nu le am. Daca vrei iti mai zic cate ceva din box.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt foarte bu la fotbal am 11 ani

Întrebări recente