| Tejya a întrebat:

Gică Popescu este un fost mare fotbalist sau un fost infractor?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si una si alta, nu au mare legatura una cu alta. Si nu a fost primul si nici ultimul, mai sunt mari fotbalisti care au fost si sunt infractori.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Alaturi de Hagi poate fi si el considerat un mare fotbalist doar a fost la Mondialul din 94 si da impreuna cu echipa de atunci ne au bucurat cu goluri, după aceea a "călcat" strîmb ca s-a dat cu coruptia ca mai toti de altfel atit din fotbal cît si din politica, dar el pana la urma a fost închis si a ispăsit pedeapsa si acum este din nou in lumea fotbalului.

| Lukasssz a răspuns:

Si una, si alta.

| Tokyo44 a răspuns:

Un mare fotbalist. Caracter. A fost prostit de alții.

| cristimacheama a răspuns:

Ambele! laughing