| foreveryou a întrebat:

Stie cineva aplicatii (online de preferabil ) in care pot face filmulete? ( in care pot incarca poze/videoclipuri/text )

Răspuns Câştigător
| OvidiuDrg a răspuns:

Online nu exista, este descarcabil si anume Movie Maker happy

| foreveryou explică (pentru OvidiuDrg):

Trebuie sa salvez tot pachetul neaparat? sau pot lucra numai cu photo gallery?

4 răspunsuri:
| cheater9999 a răspuns:

încearca stupeflix.com

| foreveryou explică (pentru cheater9999):

Am intrat dar nu stiu cum sa aranjez pozele.

| cheater9999 a răspuns:

Nu stiu cum sa explic aici aceste lucruri. Tot ce trebuie stiut scrie acolo, ce-i drept pe engleza. Exista insa si versiuni in alte limbi cum ar fi.de sau.fr