| carmynutza a întrebat:

Stie cineva un program pentru facut poze cu web-ul?

eu am web-ul incorporat in laptop si am windows 7, helppp plz fundita:X:X

3 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Cauta sa afli marca camerei web de la laptop, apoi te duci pe site-ul lor si iti iei softul de acolo! thinking altfel, nu vad cum!

| Raluxx a răspuns:

Te duci la mai compueter si acolo iti apare o camera de filmat.dai dublu click acolo, apoi sus in partea dreapta scrie "Take a new picture"...d-ai click acolo si ai facut pozatongue (asa este la mine).Nu cred ca iti trebuie un program anumelaughingrolling on the floor

| carmynutza explică:

@ raluxx... nu vad ce e asa nostim,raised eyebrows crezi ca n-am inceracat? am zis ca am windows 7, nu e ca la celaltewinking