| sufletzeldegheatza a întrebat:

Stie cineva un program pentru facut poze cu web-ul? Eu am web-ul incorporat in laptop, dar nu stiu de unde pot face poze...

Răspuns Câştigător
| baietzelu a răspuns:

Iti recomand un program pe care il poti downloada de aici: http://www.ziddu.com/......4.zip.html

19 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

S-a trezit si ala sa zica ca, nu exista program! laughing ce fraier

| baietzelu a răspuns:

Ce laptop ai?

| want2bMajestic a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa activezi web ul. in bata de sus gasesti new options bla bla bla...cauta butonul pe care srie shot photo sau de genu...succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc youcam e foarte bun. Potii sa iti pui efecte rame etc si faci si poze vezii u poate face si filmarii e chiar bun >:D<

http://youcam.en.malavida.com/

| Ana10000100 a răspuns:

Buna!
Si eu am downloadat ala care a spus --baietzelu-- si am laptop HP e bine? da cand dau pe ala zice Camera not found...Ce sa fac?

| Ana10000100 a răspuns:

Ala care a zis ca nu exista nici un program bineinteles ca s-a inselat, pentru ca si eu am pe calculator, nu pe laptop, un program nu mai stiu eu cum se numea si era in My Computer si il dadeam acolo si imi aparea, dar eu in plus la laptop nu am nimic, este o camera, o gaurica mica acolo si nu are nici un buton, este lipit ceva pe care scrie 2MP WEBCAM

| Ana10000100 a răspuns:

eu stiu unul care il am la calculator, acum am venit de la calculator, il am in computer si se numeste USB video device, fara sa mai instalezi webu` si asa mai departe pur si simplu iti arata acolo un buton dai click si pac, poza.

| mihneatzu a răspuns:

Instaleaza linux zorin si ai chesse webkm booth

| sufletzeldegheatza explică:

Emachines

Alte răspunsuri
| Giorgiiii a răspuns:

Pizap...

| Vladut_Vlady_1994 a răspuns:

Nu

| Vladut_Vlady_1994 a răspuns:

Nu de ce?

| Vladut_Vlady_1994 a răspuns:

Pe pizap

| darccobra a răspuns:

Pai nu exista nici un program trebuie sa instalezi webu` sh doopa o sa iti apara un icon pe ecran.sh gata dai pe ala sh gata.sau daca nu mere asa te duci la my computer sh vezi ca ai acolo webu` dai pe el sh o sa porneascawinking

Alte răspunsuri
| Gabriel_Pisoi_1992 a răspuns:

Vreau si eu un program de facut poze q web am un laptop Samsung

| Bobus_Adyy_1999 a răspuns:

Nu de ce?

| CG_Sabina_1999 a răspuns:

Webcam Toy sper ca va place happy