| Cernat_Octav_1998 a întrebat:

Stie cineva un site sau magazin de aparate foto si aparatura foto foarte ieftina second hand? (in afara de olx, f64 )

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Www.ebay.de - cu un chrome reusesti sa dezlegi ceva din germana, daca o cunostinta sau poate ca tu stii limba atunci iti va fi usor sa-ti cauti ceea ce doresti. Acolo gasesti tot ce vrei, si noi si second-hand.

sau http://www.ebay.co.uk/ (desi lira sterlina e mai scumpa decat euro, iesi mai in avantaj din Germania daca ai lua in materie de foto-video aparatura)

| Cernat_Octav_1998 explică (pentru MihaelaDart):

Multumesc mult, apreciez