| Tudy000 a întrebat:

Stie cineva unde care sunt paginile semnalate cu oua?
https://consumer.huawei.com/......i-castiga/

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Ma bucur ca te-am facut sa razi, si eu si Doru Octavian Dumitru consideram ca in viata este nevoie si sa radem pentru o stare generala de bine! rasul poate fi atat hrana cat si medicament! laughing

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ar insemna sa pierdem ceva timp pe siteul HUAWEI, sa numaram ouale chinezilor :)
ii invit pe aceasta cale si eu pe cei de la HUAWEI sa-i numere ouale acestui domn :
https://www.youtube.com/watch?v=1INTdAmuR74

| Tudy000 explică (pentru Simpatic):

Bine man, chiar am ras, dar ma gandeam ca poate cineva a stat sa le caute si o sa dea share laughing

| Tudy000 explică (pentru Simpatic):

Intre timp am reusit sa le gasesc pe toate destul de usor, deci maxim 15 minute de munca laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Tudy000):

A da? atunci asteapta-te la castiguri happy

multumesc pentru funda!

| H3ADsHoT a răspuns (pentru Tudy000):

Salut, la ce pagini sunt?

| Tudy000 explică (pentru H3ADsHoT):

N-am cum sa ti le spun pe toate pentru ca deja m-am inscris si am trimis lista, te duci aici https://consumer.huawei.com/ro/ si apesi in dreapta sus pe Online store si intri la fiecare produs in parte, le iei pe toate la rost si unde este "oul" iti va scrie felicitari ai gasit unu.

| Simpatic a răspuns (pentru Tudy000):

Ma bucur ca te-am facut sa razi, si eu si Doru Octavian Dumitru consideram ca in viata este nevoie si sa radem pentru o stare generala de bine! rasul poate fi atat hrana cat si medicament! laughing