| JusTPauL a întrebat:

Stiti ceva program de detectat driverele fara net, pentru laptop Acer? dau funda cine ma ajuta.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu ai nevoie de absoulut nici un program, Acer ofera suport tehnic pentru clienti. Intra aici : http://www.acer.ro/ac/ro/RO/content/support si scrie acolo modelul laptopului spre exemlu : apire e1-531 si vei putea descarca driverii fara probleme de acolo.

Bft!

| sasflorin75 a răspuns (pentru Jipa95):

A zis fara internet

| sasflorin75 a răspuns:

Incearca driver pack solution. descarci si il pui pe un stick.bafta.