| Januss a întrebat:

Stiti cumva cat costa un laptop hp dv6000 procesor AMD de 2400 gh ?

3 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

In primul rand te-as sfatui sa te feresti de astfel de HP, deoarece sunt foarte defectoase, se duce repede placa video. Cam toti au acceasi probleme! Dar pretul lui ar fi intre 700-1000 de lei.

| laurentiu80 a răspuns:

Citeste aici parerile altora despre modelul asta de laptop, probleme care sunt recunoscute si de cei de la HP

http://www.cerecomand.ro/nu-recomand/nu-recomand-hp-pavillion-dv6000/

| laurentiu80 a răspuns:

Mai ales daca e cu procesor AMD. astea se incalzesc foarte tare fata de un Intel.si temperatura in interiorul laptopului va creste, ceea ce va duce la dezlipirea anumitor chipseturi de pe placa de baza, inclusiv cel video, iar reparatia costa mult in jur de 500 de lei