| Zoey900 a întrebat:

Stiti cumva un anime similar cu naruto in afara de bleach?

Răspuns Câştigător
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

One piece cel mai tare! eu urmaresc 4 animeuri. Bleach one piece naruto si fairy tail happy Toate sunt foarte bune dar sunt mult mai mult cale le-am vazut deja gen hunter x hunter, mobile suit gundam 00, heroic age, unul foarte reusit si cel mai bun dupa parerea mea full metal alchemist.

15 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

D. gray-man

| Bezea a răspuns:

Depinde acum ce vrei sa spui prin "anime similar". Cum a zis Ucigasuldeprostie One Piece este un anime care face parte din acelasi gen si este unul din animeurile de top(grafica e posibil sa nu-ti placa la inceput pentru ca este un anime care a inceput acum ceva vreme dar se imbunatateste pe parcurs).
Hunter x Hunter, Katekyo Hitman Reborn, Fullmetal Alchemist se aseamana intr-un fel cu Naruto.

| JeffRider93 a răspuns:

Soul Eater.

| Amiira a răspuns:

OnePiece,FairyTail,Magi => http://anime-ro-sub.ro

| lucky_6605 a răspuns:

Dragon ballz

| Bogdan_Mario_1985 a răspuns:

Pai, sunt multe( daca nu ai facut-o inca sa te uiti la naruto shippuden ), : one piece, dragonball, deafonballz, tokyo ghoul( este mai de groaza putin ), elfen lied ( asta e foarte de groaza si contine scene de nuditate ), deth note ( este un anime in care nu-ti poti da seama ce se va intampla., furia si suprematia )conduce, e pur si simplu genial ), mai e zet man ( un anime excelent ) attak on titan ( te sperie un pic ), kuroko no basket ( e despre basket, dar totusi simti trairile personajelor si simti furia lor ). b-toom ( e foarte tare, e pe statutul; ucizi sau vei fi ucis ) free! ( e despre inot ). samurai x. cam atat stiu ( ai grija, unele anime pe care tileam dat pot avea si alte nume, doar ca merg amandoua variantele ) sper ca te-am ajutat

| ILoveRain a răspuns:

Fairy Tail. ^^ [Doar ca e cu vrajitori]

| becky2000 a răspuns:

Regele saman

| allebozy a răspuns:

Regele shaman e dupa mine destul de similar xD

| iSpeed a răspuns:

Son goku laughing

| bcalex96 a răspuns (pentru iSpeed):

Dragon ball cel mai tare anime ever

| iSpeed a răspuns:

Songoku laughing mie imi place happy

| NaSakura1 a răspuns:

Fairy tail, Inuyasha,

| 98Sorin98 a răspuns:

Eu m-am uitat la Yu Yu Hakusho si mi s-a parut tot asa ca Naruto

| Dyana963 a răspuns:

Hey...ai putea sa te uiti la un anime nou se numeste Sword Art Online...happy happy