| userul7200 a întrebat:

Stiti un program care instaleaza drivere gratuit? Am gasit cateva dar peste tot treuie sa te inregistrezi, sa platesti etc...Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu este.toate îs niște prostii comerciale destinate leneșilor ce nu vor să puie mâna să descarce și să instaleze drivere(dacă este cazul) sau să le obțină din autoamtic updates(Windows 7 și 8). Succes

| horia2012 a răspuns:

Du-te aici si descarci ori varianta lite care cauta pe internet ce ai nevoie, ori varianta full care nu are nevoie de internet:
http://drp.su/download.htm

| Chrysstian a răspuns:

Eu iti recomand Driver Genius, poate sa faca o detectare/un consult al PC-ului, si astfel iti spune si-ti da la dispozitie driver-ele.
Link de download: http://www.driver-soft.com/download.html
Daca nu te descurci scrie pe youtube: "How to download Driver Genius"! Si vei gasi! Eu acest program il folosesc mereu dupa ce-mi reinstalez Windows-ul! Bafta!

| DeyCj a răspuns (pentru Chrysstian):

E cu licență, iar trialul nu este bun de nimic, la care se adaugă baza de date învechită a acestei prostii comerciale.