| grigor3 a întrebat:

Stiti vreun program prin care pot sa am o poza cu o fata si sa apara goala, sau daca nu apare goala macar sa fac cumva sa ii pun alt corp cu cineva dezbracat? Dar mai mult as vrea un program care direct sa arate o femeie dezbracata ca sa nu stau sa fac nu stiu ce cu photoscape.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista asa ceva. La ce ar mai folosi IMAGINATIA? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.suntcelmaiprostomdepeplaneta.com. Acolo vei gasi ce cauti!

| COSMIN20041705 a răspuns:

Photoshop pentru laptop dar e cu bani ala dar poti face ce vrei tu mai mult o poti pune capra, o poti face sa se masturbeze, poti pune pe unul in poza sa faca sex cu ea.
Poti sa iti satisfaci toate fanteziile sexuale

Răspuns utilizator avertizat