| Eigei a întrebat:

Sunt bune atatea updateuri care si le face windowsu, de fiecare data, cand il inchid si il deschid, isi face niste updateuri, sa opresc aceasta optiune de a-si face updeteuri automat, sau sa le las sa si le faca? windowsul e proaspat instalat.

8 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Sunt importante, te scapa de vulnerabilitati/hackeri/virusi si iti rezolva bug-uri din windows plus mai iti maresc performata uneori.

Răspuns utilizator avertizat
| Klaudiu214 a răspuns:

Nu sunt prea bune ti se incarca windowsu cu atatea update si iti cere unele liciente daca nu e windowsu original merge mult mai bine fara update

| Leatherleader a răspuns:

Lasa-l sa le faca, sunt bune!

| BMadalin1992 a răspuns:

Ai xp sp3 sau windows 7?
La sp3 daca ai lasat odata sa-si faca update-ul trebuie sa-l lasi mereu.

| Eigei explică (pentru BMadalin1992):

7 am

| BMadalin1992 a răspuns (pentru Eigei):

Cand am avut windows 7 nu am stiut efectiv cu sa le opresc pentru ca imi incarca C-ul inutil.Eu la windows in general nu prea il las sa isi faca updateul. Doar pe cele de securitate. Ai acolo o optiune de genul... nu mai stiu exact.
Hai salut!

| artagonlord a răspuns:

Le poti lasa, iti apar chesti noiwinking