| KathyJessica69 a întrebat:

Sunt un pic in incurcatura sa zic asa.
Am un cont de Google (gmail) si m-am folosit de el pentru a ma loga cu el la Google Play ( sau Magazinul Google, de jocuri aplicatii etc pe un smartphone) si ulterior am dat acel telefon cuiva si nu reusesc sa dau log out. Nu se poate cumva de pe internet sa intru la setarile gmail si sa aleg unde sa raman logata? pentru ca acea persoana tot posteaza chestii sau descarca si mie imi tot apare, nu se poate sa o blockez sa nu mai poata intra de pe acel telefon pe contul meu?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand deschizi Google de pe pc intra in setarile contului. Daca ai Google Chrome sunt acele trei liniute orizontale din dreapta sus.Acolo scrie undeva Conectat ca...numele tau.Da click pe el si apoi dai pe Deconectati contul dvs Google.

| K0sti a răspuns:

Schimba parola!