| XxAlchoolicxX a întrebat:

Sunt VIP pe imvu. dar am auzit ca poti creea si haine.si ca trebuie un program.care e acela? sau daca nu'i nici un program macar cum sa fac sa creez haine?
sad

5 răspunsuri:
| deutssa1 a răspuns:

Si eu joc IMVU imi poti spune si mie cum ai devenit VIP? te roogpuppy dog eyessi spune-mi si cum te numestibig grin

| qpPufuuu a răspuns (pentru deutssa1):

Păi,dacă vrei să fii vip, doar pentru câteva zile, fă-ţi cont nou şi o să fii VIP câteva zile...

| iElf a răspuns:

Du-te aici http://www.imvu.com/creators/ si dai pe --> Get started now --> apoi dai de jos. la sfarsit si bifezi [ I have read and understand the IMVU Developer non-disclosure agreement and Terms of Service ] --> apoi dai click pe --> [click to sing this agreement] apoi dai [ sing out ] pe imvu si apoi te loghezi din nou si iti va merge programul [ Create ] si crezi :3 daca nu te pricepi ma poti add p imvu : xDIZI sau id : akudrh@yahoo.com :o3 Fundoi?

| Erotiiquee a răspuns:

Uite idul meu : ella.bianka, si te voi ajuta eu :*. Funda?

| Punct_Ștefi_1998 a răspuns:

Pai,http://www.imvu.com/creators/creator_dashboard.php aici o sa gasesti tot ce ai nevoie :) Nu e un program,este chiar in imvu,in meniu, pe a doua pagina, la Create