| anonim_4396 a întrebat:

Suntem un grup de membrii ce detinem o pagina ce ne reprezinta pe site-ul de socializare FACEBOOK, unul dintre noi este "manager" pe acea pagina ( detine 'pagina' + profilul sau de Fb) iar urmatorul grad mare de dupa "manager" este "content creator".
Acest "manager" numai face parte din grupul nostru deoarece doreste sa inchida propriul sau cont de Facebook si nu poate sa sa bage pe nimeni manager dintre noi restul gruparii si nu stim cum sa evitam eventuala stergere a paginii, pagina are 2 ani de la infiintare si peste 4000 de like-uri. Va salutam cu RESPECT!

8 răspunsuri:
| andreirapid a răspuns:

Salut! Pai el este creatorul? Daca nu este el, e imposibil sa stearga pagina deoarece o sa ii ceara o parola stiuta numai de adminul mama!

| anonim_4396 explică (pentru andreirapid):

El este creatorul si vrem sa preluam pagina. cu stirea lui, iar el spune ca nu poate sa faca nimic in legatura cu asta... si ramane doars sa ne creem noua pagina. ai vreo idee?

| andreirapid a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie creata alta pagina

| andreirapid a răspuns (pentru anonim_4396):

Aveati multe likeuri, pot sa vad si eu pagina?

| andreirapid a răspuns:

Pentru ca acum ti-am vazut avatarul( esti rapidist banuiesc), te voi ajuta eu cu likeurile, daca vrei peste 500 te-as putea pune in legatura cu o persoana, in vreo 2-3 zile ai 1000 de likeuri, costa vreo o suta de mi!

| anonim_4396 explică (pentru andreirapid):

Eventual in da`mi mai mute detalii cu aceste like-uri. contra cost

| andreirapid a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog scrie-mi un emai pe adresa care o sa ti-o dau in pm,
discutam si vedem exact care e problema!

| andreirapid a răspuns (pentru andreirapid):

Verifica mesajele, astept emaiilul tau!