| imihaistoian a întrebat:

Te radiaza telefonul cand vorbesti mult la el de ex o ora? Si daca da unde scrie cat radiaza?

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://www.globalchange.com/radiation.htm
Citeste articolul asta, o sa iti raspunzi singur! :)

| vio_9808 a răspuns:

Depinde de telefon... uite aici un articol interesant http://www.criserb.com/blog/cat-de-mult-radiaza-telefonul-tau.html

| Purec a răspuns:

Nu te afecteaza cu absolut nimic. Tot ce ai auzit despre faptul ca te radiaza telefonul mobil este doar o mare prostie. Cand am timp iti explic si de ce si cum. bafta. si vorbeste cat vrei ca nu mori happy

| ClaraB a răspuns:

Te radiaza si daca il tii in unul din buzunarele din fata.
Ai mare grija!
Hands-free si centura de plumb.