| feliciazavoraru a întrebat:

Daca telefonul celular este deconectat el mai radiaza sau nu?

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la 0tv

| chelie91ptm a răspuns:

Daca e oprit nu, daca e aprins da

| blackwidow a răspuns:

Nu, nu mai radiaza. Oricum nici cand sta „degeaba" nu radiaza foarte mult; decat atunci cand vorbesti. Cel mai indicat este ca in momentul in care suna prima oara la cel pe care l-ai contactat, sa nu-l tii langa ureche pentru ca atunci iradiaza cel mai mult. Numai bine

| Cippy a răspuns:

Da! trebuie scoasa bateria si nu mai are efecte nocive happy

| Gumitsăă a răspuns:

Nu credhappy Pentru ca e opritwinking

| sylviu97 a răspuns:

Pierde 85% din radiati incearca sal tii cat mai departe de cap sau de inima

| Amelia94 a răspuns:

Nu. Pentru ca daca e inchis nu mai emite unde.

| Latika a răspuns:

Cred ca nu, din moment ce in avion telefoanele se inchid tocmai pentru a nu emite radiatii.