| Laurentizyu a întrebat:

Radiaza telefonul mobil? serios, ma intereseaza pearerea voastra!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Se pare că da.

http://www.tpu.ro/......atiile-de/

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tot ce ne inconjoara ne radiaza viata, daca traiam intro planeta ecologica puteam zice ca santem sanatosi in totalitate. Mult rau nu face la ureche

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa se zice, eu nu cred, i ti dai seama că dacă era adevărat, de a doua zi nu m ai avea nimeni asa ceva? Iar decind a apărut in România telefonul mobil, ai văzut pe cineva murind? Poate de la factură să fi făcut vreun stop dar de abonament, deci stai linistit si dă i tare cu telefonul.

Răspuns utilizator avertizat
| victor30 a răspuns:

Un raspuns simplu:
Orice echipament electronic/electrocasnic radiaza mai mult sau mai putin.

| Sorynnn21 a răspuns:

Din cate am auzit si eu cam da. Funda?