| cFlorin a întrebat:

Telefon bun pana in 800 lei! Argumentati raspunsul! Funda!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sony ericsson xperia live, e un telefon micut, robust, de muzica, si cu speicifatii excelente pentru pretul sau.

| BlackManJe a răspuns:

Il poti arunca!

| ShadowSlck a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung Wave 2 S8530. Este un telefon exceptional. In ciuda sistemului sau de operare care nu este pe placul tuturor ( Bada ), deoarece nu are aplicatii la fel de multe ca android sau alte sisteme, a inceput si Bada sa evolueze si incet cu incet se va ridica. happy Ai tot ce iti poti dori de la un smart-phone, ai si procesor maricel, ecran maricel, camera 5 mp cu blit ( poate filma si HD ) Si plus multe alte beneficii, o sa le descoperi si tu daca vei achizitiona acest telefon. Numai bine.

| biiannkaa a răspuns:

Samsung Wave 525. Il am de un an si sunt foarte multumita de el. A meritat bine. E smartphone iar touch-ul merge foarte bine. Nu am avut niciodata probleme cu el.

| golanfinutz a răspuns:

Iphone 3 3gs sau 4