| Bursuc_Milena_1994 a întrebat:

Telefonul meu nu este compatibil cu reteaua de wifi, wifi-ul merge cu alte dispozitve cum ar fi Nokia, ios, Samsung, dar cu modelul LG Nexus 4 nu merge, se conecteaza la wifi dar paginile se incarca greu, nu pot incarca video pe youtube, mesajele pe fb se trimit greu, desi semnaul este xcelent, ce sa fac? ce setari sa schimb in telefon?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai ultima actualizare de soft da?

| hp8510p a răspuns:

Nu exista vreun telefon care sa nu mearga pe o anumita retea WiFi.Da-i o resetare