| Numenul a întrebat:

Telefonului meu, Samsung Galaxy S5, ii scade bateria tot mai repede. Adica inainte daca il lasam in pace tinea o zi prapadind doar 10% baterie. Acum intr-o ora mi se termina toata cu butonat. Alta solutie in afara schimbarii bateriei nu exista?

Răspuns Câştigător
| amerixa a răspuns:

Pai,poate ai prea multe aplicatii pe el....si prea multe chestii activate... Daca dezactivezi din ele nu o aa se descaarce asa repede! :*

| Numenul explică (pentru amerixa):

Pai nu, am decat un joc (Geometry Dash). Adevarul e ca stau pe el destul de mult, dar nu consuma prea multa baterie...

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Alta solutie ar fi sa cumperi S6.

| Numenul explică (pentru CinevaNou):

Da, cam la asta ma gandeam si eu, dar mai e pana in martie 2015! happy