| powergirl a întrebat:

"To keep using windows, back up your files, and then install any edition of windous 7" ultimate asta ce inseamna ca imi tot apare cam de 2 ori pe zi si dupa o ora jumate mi se restarteaza calculatorul ce are? mentionez ca am windous 7 si sunt foarte multumita de el si nu vreau sa il schimb cine ma lamureste ce trebuie sa ii fac?

1 răspuns:
| cosmon a răspuns:

Incearca data viitoare cand il instalezi daca nu ai un crack bun pentru el foloseste functioa rearm! gasesti informatii despre ea pe mai toate site-urile, aceasta face sa se relungeeasca perioada trial cu inca 30 de zile
si o poti folosi de 3 ori, deci in total 90 de zile de rearm + cele 30 cu care windowsul vine instalat! Asta e o portita de la microsoft pentru a scadea pirateria si a indemna lumea sa foloseasca windows 7 legal cu o litenta trial timp de 120 de zile. Fupa alea 120 trebuie reinstalat windowsul si folosita iar functia