| FriendsShow a întrebat:

Tocmai mi-am luat Advanced SystemCare 6.3. La Action Center imi arata ca nu am instalat IObit Malware Fighter si Smart Defrag. Trebuie sa le instalez? Voi cum aveti? Unde imi scanez mai bine calculatorul?

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu le-am instalat pe toate trei. Fiecare are câte o funcţie diferită iar împreună oferă protecţie maximă PC-ului.

Pa-pa.

| N0xEterniS a răspuns:

I0bit Malware Fighter e pentru virusi, e un antivirus si Smart Defrag, vede daca HDD`ul e defregmentat, ca sa-l repare!
Daca nu ai antivirus instaleaza-l pe ala, dar Smart defrag, iti sugeres sa-l instalezi, iti va deschide programele mai repede! big grin