| Summer_1837 a întrebat:

Tocmai mi-am reinstalat windowsul si nu imi pot instala yahoo messenger pentru ca imi spune :Yahoo! Messenger requers Windows XP or higher for instalation.

ma poate ajuta cineva?

14 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Sfatuiesc sa nu mai folosesti calculatorul daca nu intelegi pica` de engleza.

Ca sa te lamuresc ca probabil te-ai chinuit ore intregi sa descifrezi mesajul ala si n-ai reusit spune ca:

Iti trebuie Windows XP sau o versiune mai recenta pentru a instala Yahoo Messenger. poate nu intelegi nici mesajul in romana.

| DoRu a răspuns (pentru Kanghu):

Merge pe orice windows, bai desteptule!straight face
Acolo zice ca ii trebuie XP, dar merge si pe win 7, vista si-alte natii de windows.

| AnDy12 a răspuns:

Ce Windows ai? Daca nu ai XP, nu merge!straight face

| Summer_1837 explică:

@Knowledge: si eu sfatuiesc sa te lasi de raspunsuri pe TPU. Stiu engleza mai bine decat crezi si stiam deja ce inseamnawinking am cerut ajutor nu translator. ratato\ratatule. @ AnDy12 am windows XP

| DoRu a răspuns (pentru Summer_1837):

Si-a gasit desteptu ala sa comenteze...oh go on
e de la mess... trebuie sa faci tu ceva anume ca sa mearga

| Kanghu a răspuns (pentru DoRu):

Prietene, esti idiot. Am spus clar, Windows XP sau o versiune mai recenta de OS. Adica orice sistem de operare de la Windows XP incoace. Dar ma rog, intelegeti ce vreti.

| Kanghu a răspuns (pentru Summer_1837):

Inainte sa critici pe cineva, trebuie sa fii peste persoana respectiva. Nu sunt eu ratatul aici, cat timp tu nu poti intelege un mesaj simplu, scris intr-o limba pe care o intelegi.

| DoRu a răspuns (pentru Kanghu):

Idiot esti tu ba!
Ce sa-ti fac daca nu te duce mintea?

| Kanghu a răspuns (pentru DoRu):

Recurgi la injurii cand e clar ca tu ai gresit?

| DoRu a răspuns (pentru Kanghu):

Nu vad cu ce am gresit eustraight face

| Kanghu a răspuns (pentru DoRu):

Si eu cu ce am gresit? Am zis cumva ca Messenger merge numai si numai pe XP? Daca tu asta ai inteles, mai citeste odata mesajul...

| idontknow_3398 a răspuns:

Pai iti si spune. zice ca ai nevoie de windows xp sau ceva mai bun presupun

| juniorradoi a răspuns:

Vorbiti fara sa stiti cum adica yahoo merge numai pe windows XP? voi sunteti prosti am de o gramada windows 7 si merge orice joc program dar nu stiti sa le faceti comentati fara sa stiti

| DoRu a răspuns (pentru juniorradoi):

Explica-i asta si lu desteptu ala de kanghu!straight face
El nu prea intelege...