| sheishappy a întrebat:

Tot incerc sa descarc o aplicatie de pe Magazin play dar imi spune ca nu exista spatiu suficient pe dispozitiv, asa imi scrie la toate ce incerc sa le descarc. Mi-am sters toate aplicatiile recente si tot asa imi arata.Ce e de facut? AJUTOR!

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Poate chiar nu ai spatiu liber pentru aceea aplicatie

Cumpara-ti un SD CARD.
Intra in setari->storage si bifeaza SD Card.

Asa o sa iti instaleze toate aplicatile pe card si sigur o sa ai spatiu liber pentru aplicatile dorite. happy

| sheishappy explică (pentru RaduTN):

Am deja un SD CARD de 2GB, am incercat si cu ''stocarea in SD card'', dar degeaba

| RaduTN a răspuns (pentru sheishappy):

Formateaza SD Card-ul.

| shannygelu a răspuns:

Rooteaza telefonul si apoi instalezi linkto sd