| DyDyyyyyyyyyyyy a întrebat:

TPU cum pot sa schimb numele la mess? thinking urgenttt,plsss,

Răspuns Câştigător
| DebiiYT a răspuns:

Este foarte simplu.
La imaginea ta cand dai pe ea(fara clik) iti apare o sageata in cotul de jos stanga a imagini de mess.Dai pe sageata aia apoi la '' Contact Details '' si apoi iti scrii numele dorit acolo. Sper ca te-am ajutat.Nu e neaparat sa imi dai fundita voiam doar sa te ajut.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Badgirl117 a răspuns:

E asa de simpluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu incat inspiratia mea ma lasa in pana de idei! E...soarta! Nus prea geniala pe stomacul gol da sa vezi dupa ce idei misto imi vin ca te apuca rasul! laughing Incearca sa intri la profilul creat de tine si sa editezi datele tale unde vei completa cu numele tau si vu'ala!winking

| gabby77 a răspuns:

Eu am incercat si nu am putut nu cred ca poti

| DebiiYT a răspuns (pentru gabby77):

Ba da poti...

| gabby77 a răspuns (pentru DebiiYT):

Asta este eu nu am gasit nimic (nici nu am cautat mult)

| catalina1222 a răspuns:

E destul de simplu. Presupun ca tu te ai pe tine in lista de mess, asa ca pui cursolul de la mouse pe tine si dai click dreapta. Iti va aparea o bara mai lunga cu mai multe chestii. Din bara respectiva vei alege CONTACT DETAILS. Si iti vor aparea mai multe chestii printe care si numele tau. Si de acolo. Sper ca te-am ajutat!

| BiancaRocky a răspuns:

Pai.te duci sus la Messenger si dai pe My contact Details si ti-l schimbi