| Speed99 a întrebat:

Un PC sau build de PC intre 1.400 si 1.800 de lei care sa duca orice titlu de joc aparut? Nu vreau setari maxime. Un PC care ar accepta si Medium la setarile jocurilor e bun.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te multumesti cu medium pe rezolutie hd (1280x720) la 30 fps?
Eu zic ca esti nevoit.

| Țoglă a răspuns:

Http://altex.ro/......2gb-ubuntu
Rulează pe Ultra jocurile noi apărute.
Dacă vrei și te pricepi, poți merge pe piese.

| mihaileu3 a răspuns:

Eu as zice sa te uiti si pe pc garage, au preturi destul de bune si acum, reduceri si uite un cod de reducere, 3ULG7JHX cu reducere de pret la orice produs de la PC Garage

| CosminIonut77 a răspuns:

In bugetul asta nu poti rula cele mai noi titluri aparute. Intr-un buget de 5000 de lei duci Battlefield 1 pe medium.