| AnduZisAlexandru a întrebat:

Un program de filmat compatibil windows 8 si bun cu care pot dupa sa editez calumea!
PS:sa nu apara numele programului de filmat cand filmez(cum apare la fraps sau altele)

Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Filmezi cu softul camerei video.
Programele de editare video pot face captura video de pe camera.
Programele profesionale sunt cu bani.
Iti recomand Corel Video Studio 11 sau 12, dar nu e gratis.Mai sunt programe de editare profesionale mai puternice.
(Sony vegas pro 12, pinnacle studio)
- incearca totusi si o varianta gratis:
http://www.softpedia.com/......itor.shtml

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Telefonie"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| AnduZisAlexandru explică (pentru bursuc001):

Draga bursuc, imi cer scuze pentru aceasta greseala ma grabeam sa postez si in loc de TEHNOLOGIE am pus la TELEFONIE.

| bursuc001 a răspuns (pentru AnduZisAlexandru):

Nici o problemă, dar pe viitor te rog să fi mai atent.

Toate cele bune.