| artur99 a întrebat:

Un site de host web free cu server ftp?
Funda

Răspuns Câştigător
| Ionut01x a răspuns:

Incearca HourB - http://hourb.com/

Nu o sa ai probleme cu ei pentru ca eu sunt Super Moderator acolo. (hosting + forum)

Unlimited Webspace
Unlimited Bandwidth
Unlimited domains
Unlimited free subdomains like you.hourb.com
Unlimited Email Accounts
Unlimited MySQL DB
Jailed SSH Access
One click installers for wordpress, Joomla, mybb, phpbb and 40 scripts
Unique Website builder.
Advertise in our link directory free of cost -- (for hourb sub domains only)
Strong support ticket system -- response with in 24hrs guaranteed.
Backups and restore option
Import website from zip file.
File ownership fix utility.
Option to earn through referrals.
99.9% Uptime guarantee

Prezentare video: http://www.youtube.com/watch?v=eqaGG9AEbrk

| artur99 explică (pentru Ionut01x):

Nu-mi acceptă codul, cu toate că-l scriu corect, de ce?

| Ionut01x a răspuns (pentru artur99):

Incearca acum

5 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Poti incerca si www.ucoz.ro, un CMS avansat gratuit, mai ales ca e in limba romana, ai 21 de module, FTP, hosting, trafic nelimitat, 270 de template-uri modificabile prin HTML/CSS si domeniu nume.ucoz.ro/com, poti utiliza JavaScript si PHP.
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Info suplimentare: www.faq.ucoz.ro

Idei si suport poti schimba cu baietii de pe www.forum.ucoz.ro

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa te si plateasca pentru ca iti tii site-ul la el?

| Mihai_Marius_1995 a răspuns:

Http://api.5jelly.com/redir/6911112 te inregistrezi si ai web host vps gratuit bafta;)