| vladutt a întrebat:

Unde gasesc si eu o subtitrare ca lumea la un film? Oriunde gasesc subtitrari la care in loc de "s" apare un cerculet si in loc de "t" apare o alta chestie nedescifrabila, pe care nu le poti citi.La fiecare trebuie sa stau sa le modific,iar asta imi ia foarte mult. Unde gasesc si eu niste subtitrari bune, sau macar un site sau un program care sa remedieze aceste greseli?

Răspuns Câştigător
| TheAndrutza09 a răspuns:

Păi și eu am mai pățit din astea, deschideam subtitrarea cu notepad dădeam ctrl+c la chestia aia indescifrabilă, intri acolo la edit apoi replace, pui caractarerul și pui ''t'' sau ''s'' apoi dai replace all. Fundă?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Dar tu vezi caracterele romanesti la calculator. Ce windows ai?

| ElleAhx a răspuns:

Incearca pe regielive. Niciodata nu am avut astfel de probleme cu subtitrarile de acolo