| fman27 a întrebat:

URGENT! Acord fundita. Am un card microsd de 8 gb si un htc hd2, am instalat android pe el. si acum cand conectez telefonul la cablu de date. imi spune ca are doar 200 de mb. sad ce pot face?

4 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Incearca sa-l formatezi, si daca mai face figuri, inseamna ca e de la sistemul de operare Android.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai instalat Android pe HTC HD2? Din cate stiu eu HTC are sistem de operare Windows Mobile si nu poti sa schimbi sistemul de operare la un telefon. Explica si mie cum ai facut.

| KillerPinguin a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu ai cautat pe Google HTC HD2 foloseste 5 sisteme de operare... Windows 6.5 cu care vine telefonul, Ubuntu (LInux), Android, Windows 7, MeeGo.

| KillerPinguin a răspuns:

Vezi poate alta partitie pe el dar nu cred... ai avut noroc ca mai ai 200mb al meu nu mai merge deloc laughing tot cu HTC HD2 l'am stricat...