| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Cum pot seta profilul meu de facebook astfel incat cei care ma cauta sa nu poata vedea poza de profil,cea de coperta si prostiile postate in cronologie, exceptand desigur datele despre mine?(dau fundita)

4 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Nu solicitaţi un răspuns rapid, chiar dacă aveţi nevoie de el, marcând mesajul ca Urgent.
E problema dvs, nu a noastră. Mimarea unei urgenţe e neproductivă: majoritatea utilizatorilor TPU va sari pur şi simplu mesajul, ca o încercare egoistă şi obraznică de a primi atenţie specială.

| lolz1 a răspuns:

Dai la settings ( setari ) apoi Privacy Settings and Tools ( setari private... )
O sa-ti apara ceva in gen :
Who can see my stuff?

| lolz1 a răspuns (pentru lolz1):

Dai sa editezi si alegi cine vrei sa vada ce postezi, poze, etc.
Sper ca ti-am fost de ajutor. fundita?!

| neymar94 a răspuns (pentru lolz1):

Ok,si imi apare:who can see my future posts, What do other people see on my Timeline?, Where can I review all my posts and things I'm tagged in? daca dau la cea din mijloc nu imi apare ce doresc(eu vreau sa nu mi se vada pozele acelea si chestiile celelalte..mentionate in descriere!