| onuticuta200312 a întrebat:

URGENT! Ma uitam la pozele unei fete pe facebook si stita ca daca la o persoana din poza nu este nimeni etichetat apare un patrat alb,adica doar laturile in jurul capului persoanei si puti pune tu pe cineva, orice vrei din prietenii tai.Pai eu am pus in locul acelei fete alta fata si am vrut sa va intreb daca fetei respective o sa-i apara la notificari ca am pus eu asa din greseala!

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Ii apare o notificare ca ai etichetat-o in poza. Dai pe poza, si sus unde poti lasa si descrierea iti apare numele ei si stergi eticheta!

| Alecs98 a răspuns:

O sa ii apara ca ai pus eticheta ei, dar in nici intr-un caz nu o sa ii apara ca ai pus din GRESEALA. Deci, sterge eticheta si pune-o pe aia care trebuiewinking